Super-skóra na Twoją noc życia

Więcej selfie z Oscarów (dosłownie, selfie sfotografowany obraz) tweeted niż kiedykolwiek wcześniej, wygląda na to, że A-listaers są pewni siebie i szczęśliwy, aby podzielić się ich zbliżenie telefonu zdjęcia z milionami ... w sekundach; w rzeczywistości, to jest zgłaszane, że jeden szczególny strzał, który można zobaczyć tutaj z udziałem Brad Pitt, Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Meryl Streep, Julia Roberts i Kevin Spacey, faktycznie spowodował przerwy w dostawie na Twitterze

Ponad milion osób retweetowało to zdjęcie w ciągu zaledwie jednej godziny! Ten szczególny seflie, z niektórymi z najbardziej świeżych twarzy i pięknych ludzi w branży filmowej stał się najbardziej tweeted obraz kiedykolwiek według Telegraph reporterów Patrick Smith i Charlotte Runcie.

Przyjrzyj się uważnie i zauważ, że Meryl Streep, Julia Roberts i Jennifer Lawrence, których wiek waha się od 23 do 64 lat, wszystkie wydają się mieć najbardziej niesamowitą, nieskazitelną skórę.

Każda uznana aktorka lub początkująca gwiazda wie, że dekolty w szpic, olśniewająca biżuteria i szpilki na ramiączkach są niczym bez najważniejszego dodatku - super skóry - a oto jak ją osiągnąć przed kolejnym wielkim wydarzeniem. Zastanów się nad swoim przygotowaniem kosmetycznym i zostaw sobie kilka miesięcy, a będziesz zaskoczona tym, co możesz osiągnąć - długotrwałą, piękną skórę.

  • 60 dni do końca... uporaj się z "indyczą szyją

INTRAcel to zaprzysięgły wróg marszczącej się skóry, ponieważ może naprawdę zmienić jakość Twojej skóry, napinając ją w sposób, jakiego jeszcze nie widziałyśmy. Jest to doskonałe połączenie trzech najskuteczniejszych i najnowocześniejszych technologii przeciwstarzeniowych: radiofrekwencji, technologii frakcyjnej i głębokiego dermalnego mikroigłowania. Skończ z obwisłymi podgardlami, indyczą szyją i każdą marszczącą się skórą. Super cienkie, izolowane mikroigły są przykładane do skóry, nakłuwając jej powierzchnię i wystrzeliwując energię o częstotliwości radiowej, aby skutecznie poprawić kondycję skóry od wewnątrz. Zastosowana energia jest kierowana głęboko w skórę właściwą (żywą warstwę), aby stymulować produkcję kolagenu, pozostawiając jednocześnie skórę powierzchowną nieuszkodzoną. Uzyskasz młodzieńcze napięcie skóry i godny pozazdroszczenia blask.

  • Tydzień i odliczanie... zrzuć starą skórę i powitaj nową

o Na tydzień przed wielkim dniem wypróbuj najlepszą rzecz w wojnie na odnawianie skóry, Clear+Brilliant , a sesja trwa tylko 20 minut. Ten delikatny laser odświeża skórę od wewnątrz, tworząc miliony mikroskopijnych stref zabiegowych w skórze, aby zachęcić do wymiany uszkodzonej skóry na nową, zdrowo wyglądającą tkankę. Sprytnie, po zabiegu Clear+Brilliant, pozwala na dostarczenie silnie działających kosmeceutyków bezpośrednio do skóry w celu uzyskania podwójnej dawki korzyści, zarówno na powierzchownych, jak i głębszych poziomach skóry. Optymalne rezultaty można zaobserwować po wykonaniu od czterech do sześciu zabiegów, jednak z pewnością uzyskasz blask już po pierwszym razie. Sprawdź nasze studium przypadku Suzanne Dando tutaj, aby zobaczyć niesamowite korzyści płynące z Clear+Brilliant...

  • Dzień wcześniej... obudź się z bardziej młodzieńczo wyglądającymi, odświeżonymi oczami
  • Przeżyj jednorazowy zabieg Pellevé , aby zmniejszyć widoczność drobnych linii i zmarszczek oraz wspomóc produkcję kolagenu w delikatnej okolicy oczu. Stałe dostarczanie energii o częstotliwości radiowej w głąb skóry powoduje nagromadzenie ciepła, które z czasem pobudza produkcję nowego kolagenu. Dla uzyskania najlepszych rezultatów należy odczekać trzy tygodnie, ale tuż po zabiegu następuje bajeczne ujędrnienie, więc Pellevé jest doskonałym sposobem na poprawę wyglądu na dzień przed zabiegiem, a rezultaty mogą utrzymywać się przez cały *rok! (*Jeśli trzy zabiegi są wykonywane co miesiąc).

Powiązane wpisy