Redukcja celulitu

Cellulit może być bardzo trudny do pozbycia się na własną rękę, i to jest jeden z powodów, dla których tak wielu pacjentów zwróciło się do najnowocześniejszego leczenia znanego jako Venus Legacy. Ta niesamowita procedura redukcji cellulitu pozwala nam na leczenie pierwotnych przyczyn cellulitu niczym więcej jak tylko impulsami energii o częstotliwości radiowej (RF) i falami elektromagnetycznymi. Należy zauważyć wyraźną poprawę w ciągu kilku tygodni od pierwszej wizyty.

Skąd pochodzi cellulit?

Większość pacjentów zdaje sobie sprawę, że cellulit nie jest niebezpieczny, ale te wybrzuszenia i wgłębienia mogą być dość nieestetyczne. Cellulit jest wynikiem kilku różnych czynników, w tym nadmiaru tkanki tłuszczowej i rozpadu tkanki łącznej. Tuż pod skórą znajdują się taśmy łączące, które utrzymują całą tkankę miękką na miejscu. Kiedy opaski te zaczną się rozpadać, nadmiar tłuszczu może przenikać przez skórę i powodować jej wypukłości. Utrzymanie zdrowej wagi i ochrona skóry przed niepotrzebnymi uszkodzeniami może zmniejszyć ryzyko wystąpienia cellulitu, ale większość dorosłych osób w pewnym momencie będzie walczyć z tymi przebarwieniami na przestrzeni lat.

Zrozumienie Dziedzictwa Wenus

Jednym z powodów, dla których Venus Legacy jest tak skuteczna, jest to, że eliminuje cellulit za pomocą wielu form energii. Kiedy urządzenie Venus Legacy jest włączone, aplikator emituje silne impulsy energii o częstotliwości radiowej. Gdy Twoja skóra staje się bardziej napięta i pulchna, cellulit staje się mniej widoczny. Fale elektromagnetyczne stymulują również produkcję kolagenu, elastyny i innych ważnych białek.

Czego należy się spodziewać w trakcie i po spotkaniach

Dla większości pacjentów proponujemy zaplanowanie co najmniej 10 oddzielnych sesji leczenia redukcji cellulitu. Całkowita długość każdej wizyty zależy od wielkości miejsca leczenia, ale większość naszych pacjentów jest w naszym gabinecie i poza nim w ciągu niecałej godziny. Podczas samego zabiegu najprawdopodobniej nie odczują Państwo nic więcej niż delikatne ciepło. Urządzenie Venus Legacy wykorzystuje aktywowaną technologię chłodzenia, aby utrzymać Twoją skórę w komfortowej temperaturze przez cały czas.

Efekty uboczne tego zabiegu redukującego cellulit są niezwykle łagodne, a po każdej sesji można natychmiast wznowić wszystkie normalne czynności. Pomiędzy kolejnymi wizytami należy starać się utrzymać zdrowy tryb życia, jeśli chcesz osiągnąć maksymalne rezultaty. Dotyczy to między innymi snu, nawodnienia, ćwiczeń fizycznych i przestrzegania zdrowej diety. Venus Legacy to jeden z najskuteczniejszych zabiegów redukujących cellulit na rynku, ale rezultaty nie będą trwałe, jeśli nie będziesz dbać o swoje ciało.

Powiązane wpisy