Najlepsze wskazówki dotyczące zabiegów niechirurgicznych

Jeśli chodzi o wybór osoby, i kliniki dla szeregu niechirurgicznych zabiegów kosmetycznych, istnieje kilka kluczowych punktów do rozważenia.

Zrób swoje badania

To jest ty, oddając się w ręce kogoś innego, aby zapewnić niechirurgiczne leczenie. Przynajmniej istnieje kilka podstawowych kontroli, które należy wykonać.

  1. Czy lekarz jest zarejestrowanym specjalistą?
  2. Jakie ubezpieczenie posiada dana osoba/klinika?
  3. Jakie doświadczenie posiada dana osoba? Sprawdź ich kwalifikacje, wykształcenie i liczbę lat praktyki.
  4. Sprawdź referencje i osobiste rekomendacje.

Sprawdź "przed i po"

Warto przeanalizować dowody przed i po każdego lekarza medycyny estetycznej i kliniki, aby zrozumieć ich podejście estetyczne. Jaki wygląd osiągają? Czy są one naturalne, czy też stanowią prawdziwą poprawę w zależności od zabiegu. Poznanie i zobaczenie dowodów pracy lekarza jest częścią składową konsultacji i pozwoli na kontrolowanie oczekiwań. Jeśli nie możesz przedstawić dowodów przed i po, powinieneś odejść.

Zapytaj o produkt

Zrozum, jak działa każdy zabieg, który bierzesz pod uwagę. Na przykład kwas hialuronowy jest składnikiem wypełniaczy dermalnych, a jego działanie jest natychmiastowe. Obszar zwiększa swoją objętość lub nawilżenie, a wypełniacz ulega rozkładowi i naturalnie zmniejsza się w okresie od 6 do 9 miesięcy. Produkt taki jak Sculptra to kwas polimlekowy, który występuje naturalnie i pomaga stymulować produkcję kolagenu przez organizm. Produkt ten dodaje objętości i zmniejsza drobne zmarszczki stopniowo, wraz ze wzrostem produkcji kolagenu, więc pełne efekty są odczuwalne po 6 miesiącach od pierwszego zabiegu.

Musisz mieć jasność co do przydatności produktu dla Ciebie, a Twój lekarz powinien być w stanie wyjaśnić to jasno i szczegółowo.

Nie daj się zwabić okazjom

Z medycznego punktu widzenia nie jest właściwe oferowanie zabiegów niechirurgicznych w formie zachęt cenowych lub ofert. Wabienie okazją nie ma żadnego znaczenia w alejce supermarketu, ale jeśli chodzi o zabiegi na twarzy lub ciele, powinnaś być zainteresowana trzema poprzednimi punktami, a nie metką z ceną.

Dobrzy lekarze i kliniki zawsze będą w stanie w pełni omówić Twoje niechirurgiczne zabiegi podczas konsultacji.

Powiązane wpisy