Czym jest Coolsculpting - zamrażanie tłuszczu?

CoolSculpting jest doskonałym rozwiązaniem, aby pomóc usunąć tłuszcz z brzucha w tych uporczywych obszarach tłuszczu nie ilość diety i ćwiczeń może pozbyć się, zwłaszcza trudne do usunięcia tłuszczu z brzucha lub mumii brzucha.

Możesz chcieć wślizgnąć się w tę wymarzoną sukienkę lub lniany garnitur, lub po prostu chcesz wyglądać najlepiej tego lata w bikini lub szortach kąpielowych na plaży. Czasami jest to po prostu czas, aby pozbyć się niechcianego tłuszczu, który stał się prawdziwym problemem dla Ciebie. Dla mężczyzn może to być po prostu potrzeba odzyskania kształtu V, który straciłeś przez lata, a dla kobiet jest to odzyskanie swoich krzywych, ale we wszystkich właściwych miejscach. Coolsculpting może to zrobić, ponieważ może celować w konkretne obszary. Coolsculpting jest niechirurgicznym zabiegiem kriolipolizy (zamrażania tłuszczu), który może usunąć tłuszcz z brzucha z długotrwałymi rezultatami, jak również wyrzeźbić i nadać nowy kształt innym obszarom ciała, takim jak muffinki, tłuszcz na plecach, tłuszcz w biustonoszu, zewnętrzne i wewnętrzne uda, z długotrwałymi rezultatami bez przestojów lub operacji. Pomyśl o tym jak o zabiegu liposukcji bez operacji.

Jak działa Coolsculpting?

Coolsculpting celuje w komórki tłuszczowe i chłodzi je do temperatury, która powoduje ich naturalną śmierć komórkową. Co ważne, ponieważ lipidy i tłuszcze krystalizują się szybciej niż normalne komórki, nie dochodzi do uszkodzenia nerwów ani innych tkanek. W ciągu następnych kilku tygodni i miesięcy komórki tłuszczowe kurczą się i zaczynają obumierać, a organizm pacjenta metabolizuje je i naturalnie redukuje. Ogólna warstwa tłuszczu zostaje znacznie zredukowana, co skutkuje zauważalną i wymierną redukcją wybrzuszenia tłuszczu w wybranym obszarze.

Jak skuteczny jest ten zabieg zamrażania tłuszczu?

Regularnie obserwujemy utratę do 30 - 40% tłuszczu w leczonym obszarze. Większą utratę tłuszczu można osiągnąć przy większej liczbie zabiegów.

Kiedy będą widoczne rezultaty?

Rezultaty są zazwyczaj widoczne już po 4 tygodniach, a pełne rezultaty są widoczne po 8-12 tygodniach.

Powiązane wpisy