Przewodnik ekspertów w zakresie przeciwdziałania starzeniu się - lata 30, 40, 50, 60 i więcej

Wraz z wiekiem, Twoje ciało i skóra przechodzą przez ich tory z ogólnymi stresami codziennego życia. Od palenia i opalania do późnych godzin nocnych, od stresu związanego z pracą, zmęczenia i spożywania alkoholu - wiele czynników może z czasem działać na Twoją niekorzyść, starając się zachować piękno i świeżość swojej młodości.

Jednak radzenie sobie z tymi szkodliwymi czynnikami nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać, gdybyś miał do dyspozycji odpowiednią wiedzę i narzędzia. Właśnie w tym mogą pomóc porady naszych specjalistów ds. pielęgnacji urody zapobiegającej starzeniu się. Współpracowaliśmy z naszym dedykowanym zespołem ekspertów ds. urody i dobrego samopoczucia, aby stworzyć kompleksową "Przewodnik ekspertów w zakresie przeciwdziałania starzeniu się". Ten szczegółowy zestaw narzędzi został zaprojektowany tak, aby przeprowadzić Cię przez dziesięciolecia, podkreślając najważniejsze czynniki związane ze starzeniem się, którym należy przeciwdziałać w wieku 30, 40, 50, 60 i więcej lat.

Następnie w zestawie narzędzi przedstawiono szereg skutecznych metod leczenia niechirurgicznego dostępnych dla każdej kategorii wiekowej, które z powodzeniem zwalczają stres w każdej epoce. Ten kompleksowy przewodnik obejmuje wszystkie zabiegi zapobiegające starzeniu się, niezależnie od tego, w jakim przedziale wiekowym się znajdujesz.

Nasz Przewodnik Eksperta w zakresie AntiAgeing

Zabawa Trzydziestki

W naszych trzydziestolatkach, szybkie życie naszych dwudziestolatków może wrócić, aby nas nawiedzać. Kolagen i elastyna zaczynają się zmniejszać, zmienia się struktura naszej skóry, a my zaczynamy tracić wyrzeźbiony i świeży wygląd, do którego przywykliśmy we wcześniejszych latach. Osoby w tym przedziale wiekowym powinny zatem zdecydować się na proste zabiegi, które przywracają blask młodej skórze, jednocześnie tonizując i rzeźbiąc twarz.

Zalecane zabiegi:

Zabiegi na zmarszczki: Aby wygładzić drobne linie i zmarszczki

Wypełniacze skórne: Ukierunkowanie na widoczne obszary ogniskowe, takie jak linia szczęki, oczy i policzki, aby dopracować i podkreślić twarz.

Wypełniacze do ust: Aby wzmocnić, nawilżyć i wypłukać usta

Ulterapia: Zapobiegawcza terapia anti-ageing

Clear+Brilliant: Głębokie odmłodzenie skóry, dla świetlistej, zdrowo wyglądającej skóry

Orzeźwiające lata czterdzieste

Po czterdziestce, kiedy siła grawitacji staje się coraz silniejsza, kluczem do zahamowania chirurgicznego liftingu twarzy są ostre "kombinacje zabiegów", które pulchną, napinają i zrestartowują zmęczoną i pomarszczoną skórę. Usta zaczynają się chudnąć, skóra zaczyna wiotczeć, a podwójne podbródki stają się trudniejsze do przebrania, co sprawia, że w tej erze najważniejsze są zabiegi wypełniające, wzmacniające kolagen i rekonstruujące.

Zalecane zabiegi:

Wypełniacze skórne: Do wygładzania drobnych linii i zmarszczek oraz ukierunkowania utraty objętości w świątyniach i korytach łzowych

Ulterapia: Regeneracyjny kolagen wspomagający odbudowę linii szczęki i policzków.

CoolMini: Ukierunkowane leczenie podwójnej utraty tkanki tłuszczowej podbródka

Profhilo: Pobudzenie zwiotczenia skóry i poprawa jakości tkanki skórnej

Wypełniacze do ust: Wygładzanie linii i zastępowanie utraconej objętości

Pięćdziesiątki naprawcze

Nowa dekada przynosi ze sobą szereg nowych wyzwań. Poziom hormonów obniża się u kobiet po menopauzie, a skóra staje się znacznie cieńsza i rozszerzone pory stają się bardziej widoczne. Może również dojść do utraty gęstości kości i tłuszczu w policzkach i skroniach, co powoduje, że broda i szyja tracą swoją definicję. W wyniku tego mogą zacząć się pojawiać podgardla. Aby rozwiązać te problemy, poszukaj zabiegów, które przywrócą skórze objętość i poprawią jej wygląd.

Zalecane zabiegi:

Wypełniacze skórne: Aby przywrócić utraconą objętość w kluczowych obszarach, takich jak wydrążone policzki, a jednocześnie na nowo zdefiniować kształt twarzy.

Ulterapia: Stymulator kolagenu. Zabieg regenerujący, liftingujący i napinający skórę. Idealny do miejsc docelowych, takich jak podgardla

CoolMini: Ukierunkowane leczenie podwójnej utraty tkanki tłuszczowej podbródka

Profhilo: Poprawa szczelności skóry

Silhouette Soft Thread Lifting: Niechirurgiczny lifting twarzy przy użyciu gwintów

Tixel Eyes: Do leczenia wielu stanów estetycznych, takich jak zmarszczki, plamy starcze, przebarwienia skóry, skóra uszkodzona przez słońce, a nawet blizny potrądzikowe.

Lata sześćdziesiąte i później

Aby trafić na sześćdziesiątkę, chodzi o utrzymanie i dobrze zbalansowane zabiegi, które sprawiają, że wyglądasz najlepiej z możliwych. Wybierz kurację uzupełniającą i odmładzającą, która wygładza zmarszczki, a także koncentruje się na oznakach starzenia, począwszy od worków na oczy i wydrążenia skroni, a skończywszy na korytkach łzowych i plamach starczych.

Zalecane zabiegi:

Wypełniacze skórne: Podnosi i wygładza zmęczone worki na oczy, koryta łzowe i zagłębienia skroniowe.

Thermage Eyes: Napina skórę i wygładza zmarszczki wokół oczu

Ulterapia: Podnoszenie i napinanie skóry na całej powierzchni twarzy, szyi, podbródka i brwi.

Nefertiti Neck Lift: wygładzanie i napinanie opasek na szyję

Dzięki tym holistycznym zabiegom w zestawie narzędzi będziesz w stanie skupić się na oznakach starzenia się bez względu na przedział wiekowy, w którym się znajdujesz.

Powiązane wpisy