Fajny sposób na walkę z tłuszczem tego lata

Usuń tłuszcz bez operacji - pozbądź się zbędnych kilogramów, pozbądź się ciążowych kilogramów lub pożegnaj się z "muffin tops" w wygodny i komfortowy sposób.

CoolSculpting jest niechirurgiczną alternatywą dla liposukcji, a my jesteśmy jedną z niewielu klinik oferujących ten niezwykły zabieg. Coolsculpting jest zatwierdzony przez FDA i bezpieczny. Więc jeśli martwisz się o swoje ciało bikini tego lata, przyjdź i zapytaj o to, co CoolSculpting może zrobić dla Ciebie!

Dlaczego Coolsculpting jest inny?

Inne metody usuwania tłuszczu niszczą tłuszcz za pomocą ciepła, światła laserowego, częstotliwości radiowej lub zastrzyków chemicznych. W przeciwieństwie do nich, procedura CoolSculpting delikatnie i stopniowo redukuje warstwę tłuszczu, zachowując wszystkie inne tkanki.

Kiedy komórki tłuszczowe poddawane są działaniu precyzyjnego chłodzenia CoolSculpting, wywołują proces naturalnego usuwania, który stopniowo zmniejsza grubość warstwy tłuszczu.

Zmiany mogą zacząć być widoczne już po trzech tygodniach od zabiegu, a najbardziej dramatyczne rezultaty można zaobserwować po upływie od jednego do trzech miesięcy. Twój organizm nadal usuwa komórki tłuszczowe i będzie to robił jeszcze przez okres do czterech do sześciu miesięcy po zabiegu.

Kolejną zaletą CoolSculpting jest to, że nie ma przestojów. W przeciwieństwie do większości innych metod redukcji tkanki tłuszczowej, CoolSculpting nie wymaga użycia igieł, zabiegów chirurgicznych ani przestojów. Pacjenci często spędzają czas procedury czytając, pracując na laptopie lub po prostu relaksując się, co sprawia, że jest to dobry wybór dla pacjentów szukających nieoperacyjnej alternatywy dla liposukcji.

Z latem na jego drodze teraz jest czas, aby mieć leczenie. Do czasu wakacji będziesz wyglądać i czuć się świetnie!

A jeśli chodzi o wszystkie kolejne lata? Podczas zabiegu CoolSculpting, leczone komórki tłuszczowe są redukowane; tak długo, jak długo utrzymujesz zdrowy tryb życia, długoterminowe rezultaty powinny pozostać stabilne.

Powiązane wpisy