3 Rewelacyjne kuracje ust

Połączyliśmy nasze trzy górne końcówki ust, aby uzyskać całujące, obfite - naturalne usta. Jeśli chodzi o wzmocnienie ust, "mniej znaczy zdecydowanie więcej".

Chodzi raczej o nawilżenie i rewitalizację, niż o to, by nadać ustom objętość, stosując delikatne ilości wypełniaczy do ust w żelu z kwasem hialuronowym zmieszanym z lidokainą, aby uzyskać niesamowicie młodzieńczą i gładką skórę, która utrzymuje się do 9 miesięcy.

CSC "Natural Pout

Indywidualna kuracja wzmacniająca usta, mająca na celu wzmocnienie i odmłodzenie ust. Użycie eleganckiego i naturalnego, miękkiego produktu do odmładzania i odnawiania ust poprzez delikatne podnoszenie ust, aby uzyskać subtelny i skuteczny efekt.

CSC "Pucker Me Up Lips

Przeciwstarzeniowa kuracja do ust, która nawilża i wygładza starzejące się zmarszczki wokół ust oraz szczoteczka do ust.

CSC "Ultimate Lip

Kompletny pakiet przeciwstarzeniowy do ust na zamówienie, aby odmłodzić. Stymuluj i cofnij się o lata, aby uzyskać bardziej soczyste, pulchne i młodzieńcze usta. Plus Ultherapy skórę napinać do górnej wargi, aby wzmocnić i podnieść otaczającą skórę.

Alice Hart-Davis, czołowa dziennikarka specjalizująca się w tematyce urody, dzieli się swoimi najlepszymi wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji tych soczystych ust:

  • Złuszczaj i nawilżaj - redukuj martwy naskórek za pomocą peelingów do ust. Możesz je znaleźć na ulicy lub jeszcze łatwiej, zrób to przy użyciu brązowego cukru zmieszanego z oliwą z oliwek lub zanurzając sztyft balsamu do ust w garnku z granulowanym cukrem (mmm, pyszne).
  • Zdefiniuj swoje usta za pomocą naturalnie wyglądającej konturówki do ust.
  • Wybierz odcień wargi zbliżony do koloru Twoich ust. Jeśli chcesz, aby usta wyglądały na większe, wybierz błyszczyk lub błyszczyk do ust.
  • Wybierz produkt z filtrem SPF i ochroną UVA. Skóra ust jest delikatna i podatna na starzenie się pod wpływem promieni UVA, więc każda odrobina ochrony pomaga (tak, nawet w zimie).

Powiązane wpisy