Obchody 15 lat zabiegów!

Na ostatniej konferencji ACE Sculptra świętowała 15 lat. Dr Tracy Mountford była zachwycona i zaszczycona, że została zaproszona do pokrojenia tortu obchodzącego 15 lat istnienia rzeźby na ostatniej konferencji ACE w Islington. Następnie dr Mountford poprowadził popołudniową sesję poświęconą rzeźbie, podczas której panel podobnych ekspertów omówił ich doświadczenia i wiedzę na temat leczenia z wykorzystaniem rzeźby.

Dr Mountford otrzymał niedawno nagrodę od Brand Manager Sculptra, Katriny Ellison, za Kosmetyczną Klinikę Rzeźby, która otrzymała nagrodę "Sculptra Clinic of Exellence" (Sculptra jest kwasem polimlekowym, który występuje w sposób naturalny i który pomaga stymulować własną produkcję kolagenu w obrębie linii lub zmarszczek, sprawiając, że skóra wygląda na gładszą i bardziej jędrną).

Sculptra posiada certyfikat FDA i działa inaczej niż tradycyjne wypełniacze. Jest to unikalny zabieg uzupełniający kolagen, który pomaga stopniowo i subtelnie redukować linie, zmarszczki i fałdy. Główny składnik preparatu Sculptra, kwas poli(L-mlekowy), działa z głębi warstw skóry, korygując problem, który powoduje powstanie linii lub zmarszczek.

Sculptra pomaga przywrócić utraconą objętość, uzupełniając własny kolagen twarzy, substancję, którą organizm produkuje, aby nadać skórze jędrny i młodzieńczy wygląd, nadając jej pełniejszy, bardziej naturalny wygląd, który może trwać nawet do 25 miesięcy.

Powiązane wpisy