Przygotowanie dnia ślubu...

Wkrótce przyszłe Letnie Panny Młode z całego kraju rozpoczynają trzymiesięczne odliczanie przed swoim wielkim dniem! Z wybranym osobistym trenerem i dietą w pełnej krasie - o czym jeszcze trzeba myśleć w tym momencie? Cóż, po prostu z 90 dni, aby przejść, pomyśleć Thermage dla skóry ściągające i CoolSculpting dla punktowej utraty tłuszczu! Te dwa zabiegi będą miały duży wpływ na Twój ogólny wygląd w ciągu dnia, ale przy optymalnym wyniku trwającym 90 dni, musisz zacząć myśleć o zarezerwowaniu konsultacji już teraz.

Talia sukni ślubnej

Problem w tym, że ogólnie rzecz biorąc, kobiece talerze są większe niż kiedykolwiek wcześniej. W zeszłym roku magazyn Saga przeprowadził kilka badań, które wykazały, że przeciętny rozmiar talii kobiety wzrosła o sześć cali od lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Porozmawiaj z osobistym trenerem, a oni powiedzą Ci, że punkt utrata tłuszczu, aby uzyskać mniejszą talię jest trudne z diety i ćwiczeń fizycznych w pojedynkę; po prostu nie można celować laserem swoje wysiłki na jednym obszarze jak to, ale z pewną pomocą w postaci CoolSculpting, można!

  • CoolSculpting jest jedynym zabiegiem kriolipolizy oczyszczonym przez FDA! - Ten genialny zabieg dosłownie zamraża i redukuje uporczywy wysiłek fizyczny i dietetycznie oporny tłuszcz w obszarach docelowych i faktycznie działa. Badania kliniczne wykazały, że w przypadku odpowiedniego kandydata, leczonego przez eksperta, procedura CoolSculpting może zmniejszyć ilość tłuszczu w leczonym obszarze średnio o 23% - 30%, przy czym jej wyniki są długotrwałe. Dodatkowe zabiegi w tych samych lub wielu obszarach zwiększają pożądany efekt estetyczny. Jeśli więc szukasz bardziej zdefiniowanej linii w talii na dzień ślubu, zgłoś się na konsultację do jednego z naszych specjalistów CoolSculpting. Pojedynczy zabieg trwa zaledwie godzinę, a optymalny efekt widoczny jest w 60-90 dni. Sam zabieg jest szybki i nie powoduje żadnego dyskomfortu, poza silnym początkowym uczuciem szczypania, po którym następuje mrowienie, a potem nic. Jeśli chcesz to zobaczyć, aby w to uwierzyć, sprawdź niektóre z tych dramatycznych rzeczy przed i po zdjęciach lub odwiedź naszą stronę internetową Coolsculpting www.freezemyfat.co.uk.

Ośmiel się wyhodować swój dekolt

Świecące, gładkie ramiona i odmłodzona skóra na szyi i dekolcie to idealny dodatek do letniej sukni ślubnej. Łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej rozwiązać problem krepy lub luźnej skóry w tym obszarze, czy to z powodu wieloletniego uwielbienia słońca, utraty wagi, czy po prostu efektów czasowych. Intracel jest zabiegiem z niewielkim lub żadnym przestojem, który zapewnia ujędrnienie skóry, jak również odnowienie i zmniejszenie zmarszczek, poprawia również teksturę skóry. Jest to rozwiązanie, które daje trwałe rezultaty nawet przez rok do dwóch lat, dzięki czemu zobaczysz korzyści w swoim wielkim dniu, podczas miesiąca miodowego i nie tylko!

  • Termage - Ten bezpieczny, skuteczny, nieinwazyjny zabieg, którego skuteczność została potwierdzona klinicznie, pomaga wygładzić, napiąć i nadać skórze kontur, aby uzyskać bardziej młodzieńczy wygląd dzięki energii o częstotliwości radiowej. Nie ma przestojów, a Thermage jest również zabiegiem, który może być stosowany na twarz, jak również na inne obszary ciała, takie jak szyja, ręce, nogi i brzuchy, w celu ogólnego napinania skóry! Przyjrzyj się tym zdumiewającym zabiegom przed i po zabiegu.

Powiązane wpisy